O firmie

Pomiar Complex PPOŻ.
o nas

Pomiar Complex

Zajmujemy się szeroko pojętą działalnością przeciwpożarową oraz bezpieczeństwem i higieną pracy, posiadamy uprawnienia inspektora PPOŻ oraz BHP. Nasza Firma jest wyposażona w certyfikowany sprzęt kontrolny, który umożliwia profesjonalne i precyzyjne pomiary dające niewymierny wpływ na bezpieczeństwo badanych urządzeń.
to nas wyróżnia

Pomiar Complex PPOŻ

Z pożarnictwem związani jesteśmy od wielu lat co powoduje iż znamy potrzeby przedsiębiorstw w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego jak również bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę wykonującą diagnozy oraz naprawy instalacji elektrycznych, montaż z zakresu elektrotechniki, jak również wykonujemy pomiary energetyczne. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie we wszelkich pracach elektrycznych (elektrotechnicznych). Specjalnie dla Państwa oferujemy darmowy dojazd czy to w celu wyceny naszych usług czy też właściwego wykonania zlecenia. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i nigdy nie zamykamy się na klienta rozumiejąc potrzeby oraz reguły rynku.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy niezbędną wiedzę popartą niezbędnym doświadczeniem zawodowym.

Bezpłatny dojazd

Niezależnie od zlecenia nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd do klienta.

Wiedza i doświadczenie.

Certyfikaty i dyplomy

Wiedza to podstawa w każdej branży i dlatego będąc odpowiedzialnym partnerem dla każdej firmy na bieżąco szkolimy się z zakresu PPOŻ i BHP.

Kompleksowe usługi PPOŻ i BHP

Usługi BHP kierujemy do firm z Dolnego Śląska, Wrocławia i okolic.

Obsługa w zakresie BHP i PPOŻ

Kompleksowa obsługa, doradztwo, przeglądy, pomiary, opracowanie planów.

Szkolenia z certyfikatem

Szkolenie BHP i PPOŻ wyznaczonych osób do zwalczania pożarów i ewakuacji.

Instalacje elektryczne

Pomiany, przeglądy, naprawy instalacji. Montaż instalacji z zakresu elektrotechniki.